Dystrybutor Pelco Polska

Kontakt

Wsparcie techniczne Pelco:

Dział handlowy:

Pelco - Oficjalny dystrybutor

Eltrox sp. z o.o.

Warszawska 74
42-200 Częstochowa

 +48 22 307 29 63

 +48 517 015 475

+48 732 140 030 (tylko SMS)

 +48 514 759 309

 kontakt@pelco-poland.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Dodaj plik
Kontakt telefoniczny
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

  Do pobrania

Poradnik zwiększania bezpieczeństwa Systemów Vx

Poradnik zwiększania bezpieczeństwa kamer

Przejście z Dahua na Pelco

Przejście z Hikvision na Pelco

NDAA FAQ

Ustawa NDAA

Potęga ekspertyzy Pelco w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego

 

Pracownicy Pelco zajmujący się bezpieczeństwem cybernetycznym posiadają uznane w branży certyfikaty, w tym CISSP, CISM i CISA. Podejście firmy Pelco do kwestii bezpieczeństwa cybernetycznego wykracza poza mury budynku Pelco dzięki ciągłemu doskonaleniu produktów, zasad i zasobów w celu zapewnienia ochrony przed cyberatakami.

 

Biblioteka zasobów i zasobów, w tym zasad, białych ksiąg, powiadomień o zabezpieczeniach i innych, jest dostępna na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco.

Planowanie reakcji na incydenty

 

Organizacje muszą zdefiniować procesy i polityki, aby szybko zidentyfikować, kiedy nastąpił atak. Muszą również wiedzieć, jak radzić sobie z zagrożeniem i reagować, aby zminimalizować wyciek danych i koszty dla firmy.

 

Organizacje posiadające dobrze zdefiniowane polityki mogą usprawnić czas reakcji i zminimalizować wycieki danych. Wdrożenie i przyjęcie zasad znacznie zmniejsza narażenie na skutki finansowe i niefinansowe związane z naruszeniem danych.

Ograniczanie ryzyka

 

Przyjmując proaktywne podejście do cyberbezpieczeństwa, ograniczamy ryzyko, chroniąc Ciebie i Twoje dane, abyś był bezpieczny.

Zabezpieczenie systemu jest najbardziej krytycznym krokiem w ograniczaniu ryzyka i przynosi znaczne korzyści, jeśli chodzi o ochronę danych. Kroki w celu zabezpieczenia systemu obejmują:

  • Wykorzystanie platform, które zapewniają proaktywne ostrzeganie o wykrytych zagrożeniach   
  • Przestrzeganie / przyjęcie protokołów IP i cyberbezpieczeństwa   
  • Segmentacja sieci   
  • Utrzymywanie aktualnego oprogramowania sprzętowego
  • Subskrypcja aktualizacji wiadomości e-mail dotyczących bezpieczeństwa

Stale rozwijająca się odpowiedź Pelco na potrzeby cyberbezpieczeństwa

 

Każdego dnia spotykamy się z nowymi zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem cybernetycznym - od złośliwego oprogramowania, przez ransomware, po nieumyślny dostęp pracowników do treści na niezarządzanych urządzeniach. Każde ryzyko odsłania luki w Twoim otoczeniu.

Choć łatwo jest twierdzić, że jesteś w 100% zabezpieczony przed cyberatakami, w rzeczywistości niebezpieczeństwo czai się za każdym razem, gdy podłączasz nowe urządzenia, sprzęt i aplikacje do sieci lub chmury. Aby ograniczyć to ryzyko, należy być czujnym i ustanowić zasady poświęcone szybkiemu czasowi reakcji, zwłaszcza w odniesieniu do danych.

Pelco pomaga skupić się na biznesie poprzez prewencyjne podejście do ograniczania ryzyka i ułatwiania polityk i procedur szybkiego reagowania za pomocą światowej klasy rozwiązań.

Cyberbezpieczeństwo