Zbudowany z myślą o trwałości

Dzięki wzmocnionej obudowie, klasie szczelności IP67 oraz wyborowi uchwytów i mocowań umożliwiających dostosowanie do każdego rodzaju munduru, VB400 jest testowany zgodnie ze standaryzacją wojskową i jest wystarczająco wytrzymały w każdej sytuacji.

Nagrywanie wspomagane przez innych użytkowników

Jeśli jest to możliwe, pracownicy noszący VB400 mogą zapewnić, że ich kamery zaczną nagrywać w obecności już nagrywającego użytkownika VB400, zapewniając świadomość sytuacyjną i punkt widzenia potwierdzający zapewnienia funkcjonariusza.

 

Dystrybutor Pelco Polska

Kamera nasobna Karta licencji (English)

Kamera nasobna Broszura (English)

Kamera nasobna Karta Katalogowa (English)

Kamera nasobna Najważniejsze cechy (English)

Uchwycenie ważnego kontekstu

Dzięki konfigurowalnym funkcjom przed i po nagraniu, użytkownicy mogą być pewni, że cały incydent zostanie zarejestrowany, niezależnie od tego, jak niespodziewanie i kiedy aktywują nagrywanie.

Kamery nasobne (Body-worn)

 

Pracownicy pełniący funkcje publiczne, którzy nie czują się bezpiecznie w pracy, częściej odchodzą z firmy, częściej korzystają z usług opieki zdrowotnej lub wnoszą roszczenia ubezpieczeniowe i prawne przeciwko pracodawcy, gdy dojdzie do incydentu związanego z bezpieczeństwem.

 

Pracodawcy, którzy zapewniają kamery noszone na ciele jako część programu na rzecz zdrowia, bezpieczeństwa i odpowiedzialności pracowników, odnoszą sukcesy w ograniczaniu przemocy w miejscu pracy i jej negatywnych skutków.

 

Kamery Motorola Solutions VB400 są przeznaczone do rejestrowania obrazu i dźwięku z perspektywy osoby pierwszego kontaktu z wydarzeniami i bezproblemowo integrują się z różnymi rozwiązaniami VMS. Kamery noszone przez ludzi mogą stanowić rozszerzenie istniejących wdrożeń stacjonarnych systemów zabezpieczeń wideo, wyświetlając nagrania z kamer noszonych przez ludzi obok nagrań z kamer stacjonarnych, co pozwala przyspieszyć czas reakcji, chronić personel i kwestionować fałszywe roszczenia.

Motorola Solution Kamery nasobne

Ulepszanie stacjonarnych wideosystemów za pomocą kamer noszonych przy ciele

Kontakt

Wsparcie techniczne Pelco:

Dział handlowy:

Pelco - Oficjalny dystrybutor

Eltrox sp. z o.o.

Warszawska 74
42-200 Częstochowa

 +48 22 307 29 63

 +48 517 015 475

+48 732 140 030 (tylko SMS)

 +48 514 759 309

 kontakt@pelco-poland.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Dodaj plik
Kontakt telefoniczny
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

  Do pobrania