Dystrybutor Pelco Polska

Pelco jest aktywnie zaangażowana w techniczne i wykonawcze przodownictwo w ONVIF, które jest otwartym forum branżowym, które zapewnia i promuje ustandaryzowane interfejsy w celu efektywnej interoperacyjności produktów bezpieczeństwa opartych na protokole IP.

 

ONVIF jest szeroko stosowanym i głównym sposobem integracji kamer Pelco z różnymi systemami zarządzania wideo innych producentów. Standardy kamer ONVIF są również podstawowym sposobem integracji szerokiej gamy kamer wideo do monitoringu z Pelco VideoXpert. Obejmuje to kamery firm AXIS, Bosch, Dahua, FLIR, Hanwha, Oncam, Sony, Vivotek i inne

Produkty Pelco wspierają różne profile. Szczegóły można znaleźć w poszczególnych kartach katalogowych Pelco oraz na liście produktów zgodnych z ONVIF. Najczęściej obsługiwane profile:

 

Profil S do podstawowego przesyłania strumieniowego wideo przez sieci IP — kamery Pelco są urządzeniami wysyłającymi, a VideoXpert lub VMS innej firmy jest klientem żądającym lub odbierającym. Profil S obejmuje również specyfikacje sterowania PTZ, wejścia audio, multiemisji i wyjść przekaźnikowych dla urządzeń i klientów obsługujących te funkcje.

 

Profil G do przechowywania i wyszukiwania danych w systemach wideo opartych na protokole IP — kamery Pelco z pamięcią brzegową do nagrywania danych wideo są urządzeniami zgodnymi z profilem G i S.

 

Profil M obsługuje konfigurację analityczną i zapytania o metadane, a także filtrowanie i przesyłanie strumieniowe metadanych. Posiada interfejsy do ogólnej klasyfikacji obiektów i określone metadane dotyczące geolokalizacji, pojazdu, tablicy rejestracyjnej, twarzy i ciała ludzkiego.

 

Profil T do zaawansowanego strumieniowania wideo, takiego jak wykorzystanie kompresji wideo H.264 i H.265. Profil T obejmuje również specyfikacje ONVIF dla konfiguracji obszaru ruchu. Profil T jest również uzupełnieniem Profilu S.

Zintegruj kamery Pelco z VMS zgodnym ze standardem ONVIF

Onvif

Kontakt

Wsparcie techniczne Pelco:

Dział handlowy:

Pelco - Oficjalny dystrybutor

Eltrox sp. z o.o.

Warszawska 74
42-200 Częstochowa

 +48 22 307 29 63

 +48 517 015 475

+48 732 140 030 (tylko SMS)

 +48 514 759 309

 kontakt@pelco-poland.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Dodaj plik
Kontakt telefoniczny
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

  Do pobrania