Dystrybutor Pelco Polska

Kontakt

Wsparcie techniczne Pelco:

Dział handlowy:

Pelco - Oficjalny dystrybutor

Eltrox sp. z o.o.

Warszawska 74
42-200 Częstochowa

 +48 22 307 29 63

 +48 517 015 475

+48 732 140 030 (tylko SMS)

 +48 514 759 309

 kontakt@pelco-poland.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Dodaj plik
Kontakt telefoniczny
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

  Do pobrania

Przegląd rozwiązań: Inteligentne podejście do sterowników

Najnowsza seria kamer IP firmy Pelco może być używana z zaawansowanymi rozwiązaniami wideo firmy Qognify dla projektów firmowych i korporacyjnych.

Rewolucyjne podejście Smart Driver firmy Qognify zawiera wsparcie dla profilu ONVIF S/G/T. Unikalna architektura umożliwia korzystanie z nowych modeli kamer od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności pobierania i instalowania dodatkowych wtyczek. W rezultacie klienci zyskują elastyczność korzystania z najnowszych modeli kamer i ich możliwości od razu po wyjęciu z pudełka, bez poświęcania czasu i pieniędzy na oczekiwanie, aż producent VMS dostarczy zaktualizowane oproramowanie i wtyczki do kamer.

Szczegółowy status integracji każdego modelu kamery można znaleźć w sekcji "obsługiwane urządzenia" na stronie internetowej Qognify.

Qognify VMS

Qognify, będąca częścią marki Hexagon, pomaga klientom zminimalizować wpływ incydentów związanych z ochroną, bezpieczeństwem i działalnością operacyjną. Kompleksowe portfolio Qognify obejmujące oprogramowanie do zarządzania wideo i rozwiązania do zarządzania incydentami w przedsiębiorstwie służą tysiącom klientów na całym świecie w branży produkcyjnej, transportowej, handlu detalicznego, edukacji, finansowej, logistycznej, infrastruktura krytyczna i rządowej. Hexagon jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań cyfrowej rzeczywistości, łączących czujniki, oprogramowanie i autonomiczne technologie.Hexagon (Nasdaq Stockholm: HEXA B) zatrudnia około 24 000 pracowników w 50 krajach, a jej sprzedaż netto wynosi około 5,2 mld EUR. Dowiedz się więcej na hexagon.com.

Informacje o Qognify | Part of Hexagon

QOGNIFY

Systemy zarządzania wideo

Integracja Pelco z Qognify

Lista obsługiwanych kamer Pelco przez VMS Qognify